وبسایت های اصلی

دسته بندی :  

تاریخ : شنبه، ۱۴ اسفند ۱۳۸۹
: بازدید
۰ دیدگاه
نوشته : mehran

 

این شرکت دارای دو خط تمام اتوماتیک تایل و اسلب ساخت شرکت پدرینی ایتالیا می باشد که توانایی برش و فرآوری انواع سنگهای نرم بُر شامل ماربل،تراورتن،انیکس و لایم استون را با ظرفیت تولید سالیانه ۸۰۰٫۰۰۰ متر مربع و حداکثر تلورانس ( mm 0.3 ± ) را دارا می باشد.

 

 

 

ماشین آلات خط اسلب :
دارای ۲ دستگاه اره ۸۰ تیغه ای، پیش ساب ، خط رزین ، کوره، ساب و فرز دروازه ای می باشد که توانایی تولید روزانه ۱۲۰۰ متر مربع سنگ در ضخامتهای ۲و۳ سانتی را دارا  است .

 

ماشین آلات خط تایل :
دارای ۲ دستگاه قله بر، کله بر ، نصف کن ، پیش ساب ، خط رزین ، کوره ، ساب ، طولی بر ، عرضی بر و پخ زن می باشد که توانایی تولید ۱۲۰۰ مترمربع سنگ را بصورت تایل در ابعاد مختلف و با حداکثر عرض ۶۰ را دارا می باشد.

 

دستگاه قواره کن:
این شرکت مجهز به دستگاه تک لام یا قواره کن سنگ کوپ می باشد که توانایی قواره کردن روزانه ۲۲۰ تن سنگ کوپ را دارا است.

ذخیره سنگ:
این شرکت جهت انجام هر چه سریعتر سفارش مشتریان خود دارای ذخیره ۱۰۰٫۰۰۰ تن سنگ کوپ از انواع مرمریت گوهره خرم آباد ،تراورتن و لایم استون بوده که همچنین در حال حاضر دارای تولید انبوه سنگهای مرمریت گوهره خرم آباد به صورت تایل و اسلب می باشد.

سیستم تصفیه آب :
مدیریت مجتمع سنگ صادراتی آباد گوهره باباخانی با حفظ بهداشت کار وسلامت محیط زیست رادر تمامی مراحل تولید سر لوحه کار خود قرارداده و بابهر گیری از تجهیزات پیشرفته تصفیه پساب ساخت شرکت TECNOIDIA IMPIANTI ایتالیا گامی اساسی در جلوگیری از آلودگی محیط زیست و صرفه جویی در مصرف آب برداشته است ، فرایندی کاملاً علمی و دقیق که سرعت زیاد ، صرفه جویی در فضا و نیروی انسانی و عدم نیاز به استخر تصفیه ای از دیگر مزیتهای آن است.

 

صفحه 1 از 11